Hallitus

Puheenjohtaja

Pekka Vähähyyppä 14.11.2012

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Heikki Hartela 27.04.1988
Maarit Hartela-Varkki 22.04.1998
Hanna Hartela 22.04.1998
Petri Olkinuora 01.01.2013
Antti Peltoniemi 18.06.2013